CSFauna.cz - inzercia psov, mačiek, koní a iných zvierat

Knírač malý černý s PP

Cicavce / Psy
09/10/2019 16:22
Knírač malý černý s PPKnírač. Nabízíme 3měsíčního pejska Doyla. Naučen čistotě, chován v bytě, dobře socializovaný. Vhodný k dětem i aktivním důchodcům, k výstavám, psím sportům . Již plně očkován, čipován, EU pas. Kvalitní rodiče - zdravotní testy, výstavní úspěchy. Příznivá cena. Do Prahy možno dovézt.
Typ: Prodám, Lokalita: Hranice Ceska Republika
Meno, priezvisko: Dagmar Dlouhá
Knírač malý černý s PPKnírač malý černý s PP

Norfolk Terrier

Cicavce / Psy
09/10/2019 11:52
Norfolk TerrierChovateľská stanica Norfolk Terriera - Of Mara s Home - zadá krásne šteniatka farby červená po výborných rodičoch - otcom je 12,5 ročný, stále v plnom zdravý psík DOCENT Zamlicze, víťaz špeciálnej výstavy, matka je Junior šampiónka, šampiónka. Cena výstavných šteniatok je od EUR 700. Majú 2 štenacie očkovania, čip, EU pet pas a FCI PP. Taktiež zadáme vrh po našej import fenke z Ruska JCH. Lamonterra ISDERA COMMENDATORE, Otec šteniatok bude JCH. CH.Lamonterra VENOM HENNESY. Bývame v obci Častá, okres Pezinok, SR. Viac info na Liptajova.jana@mai.t-com.sk Tel.: +421918850615
Typ: Prodám, Lokalita: Častá Slovenska Republika
Meno, priezvisko: Jana Štefancová (http://www.schweizersennenhunde.eu)
Norfolk TerrierNorfolk TerrierNorfolk Terrier

Anglický buldok

Cicavce / Psy
09/10/2019 10:04
Anglický buldokChovatelská stanice Bulldog von Rauscher nabízí štěně anglického buldoka - fenku s průkazem původu, po vynikajících rodičích, oba šampioni. Štěňátko je odchované v domácích podmínkách, zvyklé na děti, socializované, očkované, čipované. Kupní smlouva a chovatelský servis samozřejmostí. Jen do dobrých rukou, neprodáváme množírnám. Web: www.bulldogvonrauscher.com
Typ: Prodám, Lokalita: Brno Ceska Republika
Meno, priezvisko: Michaela Drahovzalová (http://bulldogvonrauscher.com)
Anglický buldokAnglický buldok

Prodám štěňata německého boxera

Cicavce / Psy
08/10/2019 17:42
Prodám štěňata německého boxeraNěmecký boxer. Prodám štěňata německého boxera s PP po výborných rodičích. Otec Brazil Optima Grata, světový juniorský vítěz, klubový vítěz v CZ, D, SK, PL. Matka Aggy Jafiko,výborná. K odběru jsou dva pejsci barva zlaté s bílými znaky. Budou 3x odčervená, očkovaná,čipovaná, s europasem.
Typ: Prodám, Lokalita: Nymburk Ceska Republika
Meno, priezvisko: Petr Fidrmuc
Prodám štěňata německého boxeraProdám štěňata německého boxera

Americký Stafordšírský teriér s PP

Cicavce / Psy
08/10/2019 17:20
Americký Stafordšírský teriér s PPAmerický staf. teriér. Chovatelská stanice Poky face zadá k rezervaci štěňátka AST narozená 26.8.2019 z výstavního a sportovního spojení. F: Ch. JCh. Adrenaline Fraja Apachstaff´s , M: Ch. Tanya´s Life Lady Z Katu. Oba rodiče jsou výstavními šampiony, běhající coursing a milující obrany. Fena má složené zkoušky ze sportovní kynologie ZZO, ZZO1, ZOP, ZM, běhá coursing, agility a velmi ráda stopuje. Štěňátka budou k odběru od 15. 10. 2019, budou očkovaná, odčervená, čipovaná, s PP, EU pasem.
Typ: Prodám, Lokalita: Mladá Boleslav Ceska Republika
Meno, priezvisko: Lucie Pokorná
Americký Stafordšírský teriér s PPAmerický Stafordšírský teriér s PPAmerický Stafordšírský teriér s PP

Německý ovčák

Cicavce / Psy
08/10/2019 17:02
Německý ovčákNěm. ovčák - štěnátka po výborných rodičích, barva černá se znaky. Budou očkovaná, odčervená. K odběru od 20.10.2019. Předpoklad výborných povah, vhodné pro výcvik i jako společník. 11.000 Kč.
Typ: Prodám, Lokalita: Karlovy Vary Ceska Republika
Meno, priezvisko: Šárka Pružinová
Německý ovčákNěmecký ovčákNěmecký ovčák

Parson Russell Terier

Cicavce / Psy
07/10/2019 17:50
Parson Russell TerierProdám štěňata s PP,barva trikolor.Perfektní exteriér.Rodiče jsou lovecky vedeni.Oba mají vyšetření očního pozadí a pately.Obojí negativní.Odběr bude 23.10.2019.Bližší info.na tel.737904751.
Typ: Prodám, Lokalita: Jihlava Ceska Republika
Meno, priezvisko: Alena Tůmová (http://www.chskostelec.websnadno.cz)
Parson Russell Terier

Knírač malý pepř a sůl s PP

Cicavce / Psy
07/10/2019 16:46
Knírač malý pepř a sůl s PPKnírač - chov. stanice Perfect gift prodá štěňata knírače malého pepř a sůl,po výstavně vedených rodičích. Vhodné pro výstavy, chov nebo jen jako přítel rodiny.Štěňata očkovaná, odčervená, mají čip.Rodiče zdravotní testy. Odběr možný ihned. Volní 2 pejsci. 15.000 Kč.
Typ: Prodám, Lokalita: Praha - západ Ceska Republika
Meno, priezvisko: Gabriela Rývorová
Knírač malý pepř a sůl s PP

Štěňata Beauceron s PP

Cicavce / Psy
06/10/2019 22:13
Štěňata Beauceron s PPBeuceron. Štěňata od kvalitních rodičů s prukazem původu, oceněná CAC, CAJC, nejkrásnější pes aj. narozená 11. 09. 2019. Plemeno s přátelskou povahou, skvělý společník a kamarád do aktivních rodin s dětmi. K odběru 5 pejsků. Odběr možný koncem října / začátek listopadu. Možnost se přijet se podívat. Odebírat se budou, odčervená, naočkovaná, čipovaná.
Typ: Prodám, Lokalita: Příbram Ceska Republika
Meno, priezvisko: Milan Wágner
Štěňata Beauceron s PP

Whippet ( vipet ) štěnátka

Cicavce / Psy
05/10/2019 20:43
Whippet. Zadáme štěňátka s PP, zahraniční rodokmen,matka import IT, štěňátka jsou vhodná na výstavy, sport i na mazlení. Pro bližší info volejte, více na našem webu.
Typ: Prodám, Lokalita: Prostějov Ceska Republika
Meno, priezvisko: Monika Konopová