CSFauna.cz - inzercia psov, mačiek, koní a iných zvierat

Rhodéský ridgeback štěňata s PP odběr

Cicavce / Psy
14/10/2019 09:08
Rhodéský ridgeback štěňata s PP odběrRhodéský ridgeback. Chs Pro Amicitia přijímá rezervace na štěňátka RR pro výstavy či jako skvělého domácího parťáka. Štěňátka se narodila 10.10.2019. Máme 9 kluků a 4 fenečky. Jsou od narození socializovaná s celodenní péčí. Chov. servis a další pomoc při výchově. Do nových domovů budou odcházet čipovaná s pet pasem, odběr nejdříve od 6.12. 22019 rodiče C.I.B. Afrikan Makwangwala Abubakar Jelani To aka Maxim, C.I.B. Baahi Pro Amicitia. Oba rodiče jsou zdraví s vyrovnanou přátelskou povahou.
Typ: Prodám, Lokalita: Brno - město Ceska Republika
Meno, priezvisko: Ivana Kubíčková (http://proamicitia.cz)
Rhodéský ridgeback štěňata s PP odběrRhodéský ridgeback štěňata s PP odběrRhodéský ridgeback štěňata s PP odběr

Štěně fr. buldočka

Cicavce / Psy
14/10/2019 07:09
Štěně fr. buldočkaFrancouzský buldoček - nabízím pejska i fenku, krásná štěnátka z dobrého domácího chovu, nemusíte mít strach, že jde o množírnu, přijedete si k nám domů a podmínky uvidíte. Zatím jsou jen poprvé očkovaní, ale do týdne mohou už k novému majiteli. Jsme v JČ u Třeboně, zůstávám s novými majiteli v kontaktu, dokud to potřebují. Na všechny dotazy ráda odpovím a poradím s chovem. Aktuálnější foto pošlem meilem. 10.000 Kč.
Typ: Prodám, Lokalita: Jindřichův Hradec Ceska Republika
Meno, priezvisko: MARIE HYBŠOVÁ
Štěně fr. buldočkaŠtěně fr. buldočka

Štěňata německého ovčáka

Cicavce / Psy
14/10/2019 06:52
Štěňata německého ovčákaNěmecký ovčák - chovatelská stanice německých ovčáků Damyl Junior, nabízí štěňata s PP o. Parson Framato Rolau (výborný, vítěz třídy, krajský vítěz, ZVV-1, BH, 5JX1/P, HD ED 0/0), m. Terry Damyl Junior (výborná, vítěz třídy, krajský vítěz, ZVV-1, 5JX1/P, HD ED 0/0), štěňata jsou očkovaná a pravidelně odčervovaná, vhodná k chovu, na hlídání nebo jako kamaráda, odběr možný ihned. 10.000 Kč.
Typ: Prodám, Lokalita: Vojkovice Ceska Republika
Meno, priezvisko: Vladimír Brynda
Štěňata německého ovčákaŠtěňata německého ovčáka

Čivava štěňátka maličká

Cicavce / Psy
13/10/2019 09:37
Čivava štěňátka maličkáČivava - prodám štěňátka, 3měsíční, maličká, bez PP, jsou k odběru, volat po 15 h., krmíme granule, cena 4 a 5 tisíc. Ne sms, po dohodě mohu zavést.
Typ: Prodám, Lokalita: Hradec Králové Ceska Republika
Meno, priezvisko: Pavla X
Čivava štěňátka maličkáČivava štěňátka maličkáČivava štěňátka maličká

Bernský salašnícky pes

Cicavce / Psy
11/10/2019 18:48
Bernský salašnícky pesBernský salašnícky pes -Chovateľská stanica „From Balihara Ranch“ FCI s vyše 20 ročnou tradíciou chovu tohto nádherného plemena ponúka na odber 2 krásnych výstavných psíkov po 3. očkovaní, čipovaní, odčervení s EU pet pasom a export PP ak je potrebné. Otcom je 9 ročný krásny pes CH. Credo Eldegi, matka Voulez Vous from Balihara Ranch. dcéra Nórskeho GrCH. Dale Gudbrands Norway Dream Mach - obaja HD-A, ED 0/0, DM testované. Cena podľa individuálnej kvality. Kontakt s novými majiteľmi aj v budúcnosti je samozrejmosťou. Viac info na 00421 918 850 615 , www.schweizersennenhunde.eu , anglická verzia. Liptajova.jana@mail.t-com.sk . Bývame v obci Častá, okres Pezinok, SR.
Typ: Prodám, Lokalita: Celá ČR Ceska Republika
Meno, priezvisko: Jana Štefancová (http://www.schweizersennenhunde.eu)
Bernský salašnícky pesBernský salašnícky pes

Něm. ovčák - štěnátka

Cicavce / Psy
11/10/2019 17:34
Něm. ovčák - štěnátkaNěm. ovčák - Mezin. chráněná chov. st."z Mirošovského údolí" bere záznamy na štěňata po rodičích: matka - Qannta Ajaxova Uránie, nar. 31.12.2014, velmi dobrá, barva černá/znaky,Zk: ZM, ZVV1, ZVV2, BH, Fpr.1, FPr.2, FPr.3, po matce - Inka od Policie České republiky, IPO3 a psovi - Bart ze Stříbrného kamene, otec - Orin z Města karafiátů, nar. 13.2.2015, výb., krátkosrstý, znakatý, Zk: BH, ZVV1, ZVV2, SPr.3, Bonitace 5JX1P, 1. tř. doživ. po rodičích Roben Framato Rolau +Katti z Města karafiátů.
Typ: Prodám, Lokalita: Rokycany Ceska Republika
Meno, priezvisko: Josef Belšán
Něm. ovčák - štěnátkaNěm. ovčák - štěnátkaNěm. ovčák - štěnátka

Entlebušský salašnícky pes

Cicavce / Psy
10/10/2019 19:40
Entlebušský salašnícky pesChovateľská stanica s 20 ročnou tradíciou chovu švajč. salašníckych psov, od roku 1995 - zadá šteniatka plemena Entlebucher na odber na jeseň - máme sučky aj psíčkov - 2019 po matke JCH. CH. čak. IntCH. Grand CH. Honda Pride of Justin, dcéra Európskeho víťaza a BOB 2016, Cruftovho víťaza a BOB 2017 IntCH. Multi CH. Fresh Energy Am Number One a IntCH. Schastie Evropa Ibarruri Passionaria, HD- A, ED 0/0, OCD 0/0, PL - neg, EU vyšetrené vo Viedni, vyhodnotené v Zurichu s výsledkom A, očné testy - neg. Otcom je starši vyše 8 ročný psík stále v plnom zdraví, Belgický JrCH. Kohinoor van het Bressershof, HD- A, ED 0/0, OCD 0/0, EU vyšetrené vo Viedni, vyhodnotené v Zurichu s výsledkom B, a očné testy z r. 2019 s výsledkom negatívny. Ide o línie väčšinou nepríbuzné pre ČR a SR, u šteniatok je predpoklad výbŕného exteréru, povahy, ale i zdravia. Cena od EUR 700 a viac, podľa individuálnej kvality. Viac info a foto
mailom : Liptajova.jana@mail.t-com.sk, Tel: 00421 918 850615. Stánka www.schweizersennenhunde.eu , anglická vezia
Typ: Prodám, Lokalita: Celá ČR Ceska Republika
Meno, priezvisko: Jana Štefancová (http://www.schweizersennenhunde.eu)
Entlebušský salašnícky pesEntlebušský salašnícky pesEntlebušský salašnícky pes

Veľký švajčiarsky salašnícky pes

Cicavce / Psy
10/10/2019 10:56
Veľký švajčiarsky salašnícky pesChovateľská stanica Balihara Ranch FCI s 20 ročnou tradíciou chovu švajč. salaš. psov berie záznamy na šteniatka Veľkého švajčiarskeho salaš. psa nar. 23.8.2019 s odberom koncom októbra - začiatkom novembra. Po rodičoch Šampiónoch zo špičkových ruských línií, HD- A, B, ED 0/0, OCD 0/0, PL - neg. Otec je už 7 ročný Champ. JrCH. Willoughby from Balihara Ranch, syn krásneho Multi CH., Svetového víťaza ml. Gran Vencedor CENTURION, matka je dcéra mohutného Multi CH. GrCH. Sennenhund Rossii INFERNO. Cena od 700 EUR a viac podľa individuálnej kvality. Otcom druhého, mladšieho vrhu je špičkový holanský pes Grand CH. Multi CH. Karhunkierros GAETANO, HD- A, Ed 0/0, OCD 0/0. Matka CH. JCH. Club Winner QUINEVERE from Balihara Ranch. Jediný potomok po USA psovi CH. JCH. Dufenhof INTREPID BENJAMIN BUNNY. Vo vrhu sú 4 psíkovia 2 sučky, aj na výstavy a chov, aj pre potešenie. Viac info a foto v e-maile Liptajova.jana@mail.t-com.sk, Tel.: 00421 918 850615. Web: www.schweizersennenhunde.eu, anglicka verzia
Typ: Prodám, Lokalita: Častá Slovenska Republika
Meno, priezvisko: Jana Štefancová (http://www.schweizersennenhunde.eu)
Veľký švajčiarsky salašnícky pesVeľký švajčiarsky salašnícky pes

Anglický kokršpaněl

Cicavce / Psy
10/10/2019 08:57
Anglický kokršpanělChovatelská stanice Moravia Mystery nabízí štěňátka anglického kokršpaněla s PP ve zlaté a černé barvě, pouze pejsky. Odběr v listopadu 2019, více informací na stránkách chovatelské stanice.
Typ: Prodám, Lokalita: Těrlicko Ceska Republika
Meno, priezvisko: Jana Babková (http://www.moraviamystery.cz)
Anglický kokršpanělAnglický kokršpaněl

Erdelterier, štěňata s PP

Cicavce / Psy
09/10/2019 16:35
Erdelterier, štěňata s PPErdelterier, štěňata s PP. Chovatelská stanice Ostrnov nabízí štěňata po Hip Hop Adia Avi a Haikiki Ostrnov, oba rodiče výborné povahy i vzhledu. Štěňata jsou očkovaná, odčervená, čipovaná. K odběru ihned. Nezávazná návštěva možná. Pouze pejsci. Poradíme s úpravou.
Typ: Prodám, Lokalita: Ostrožská Nová Ves Ceska Republika
Meno, priezvisko: František Knotek
Erdelterier, štěňata s PPErdelterier, štěňata s PP