CSFauna.cz - inzercia psov, mačiek, koní a iných zvierat

Krátkosrstá kolie s PP

Cicavce / Psy
12/12/2018 12:32
Krátkosrstá kolie s PPKolie - štěňata krátkosrsté kolie s PP z chov.stanice Fox Den. Spojení rodičů je dokonalé, jak povahově, tak exteriérem i a pracovně. Štěňata jsou socializovaná, zvyklá na děti, ostatní psy, lidi. Jsou zvyklá v domě i na zahradě. Mají za sebou soc. desatero: od návštěvy výcvikového střediska pro psy, přes pasení ovcí, návštěvy domu pro seniory v rámci canisterapie a jsou zvyklá i klasický městský ruch (vlak, autobus.....) . CEA/PRA/KAT prosté .
Typ: Prodám, Lokalita: Uherské Hradiště Ceska Republika
Meno, priezvisko: Markéta Mišáková
Krátkosrstá kolie s PPKrátkosrstá kolie s PPKrátkosrstá kolie s PP

Velký švýcarský salašnický pes

Cicavce / Psy
11/12/2018 16:46
Velký švýcarský salašnický pesVelký švýcarský salašnický pes. Nabízím štěňátka VŠSP s PP, k odběru koncem ledna. Budou odčervená, očkovaná a čipovaná s EU pasem a balíčkem do začátku. Chovatelský servis samozřejmostí.
Typ: Prodám, Lokalita: Kolín Ceska Republika
Meno, priezvisko: Radka Kovaříková

Francouzský buldoček štěně s PP

Cicavce / Psy
11/12/2018 14:41
Francouzský buldoček štěně s PPProdám štěně Francouzského buldočka s PP.Žíhaný pejsek , stáří 6. měsíců, plně očkovaný,opakovaně odčervený,ze zdravého chovu.Vhodný na chov i výstavy,ale i jako mazlík do rodiny pro svou milou a vstřícnou povahu.Částečně socializovaný ,umí chodit na vodítku a je veden k poslušnosti. T:734721005
Typ: Prodám, Lokalita: Holasovice Ceska Republika
Meno, priezvisko: anife
Francouzský buldoček štěně s PPFrancouzský buldoček štěně s PP

Německý ovčák s PP štěně

Cicavce / Psy
11/12/2018 13:44
Německý ovčák s PP štěněZadáme vlkošedého a černého pejska NO s PP narozené ze spojení - Oba rodiče Rtg: DKK (0/0), DLK (0/0), velmi temperamentní, vyrovnané povahy, výborné sociální chování, mnoho zkoušek z výkonu.
Shadow Tobani/výstava výborný BH,Ipo3,ZVV2,5Y1/P a
Huricaine Moravia Campanella ZOP,ZZO,BH,Ipo1,Zvv1,Spr3,5V1/P předpoklad výborného zdraví, pracovití.
Typ: Prodám, Lokalita: Hradčovice Ceska Republika
Meno, priezvisko: Zuzana Švihrová
Německý ovčák s PP štěněNěmecký ovčák s PP štěněNěmecký ovčák s PP štěně

Ruská barevná bolonka

Cicavce / Psy
11/12/2018 13:33
Ruská barevná bolonkaRuská barevná bolonka. Nabízím štěňátka RBB s PP. Štěňátka jsou socializovaná, pravidelně odčervovaná, očkovaná a čipovaná. Je to velmi nenáročné plemeno jak na pohyb, tak na údržbu srsti, vhodné do rodin s dětmi i ke starším páníčkům. Jsou to velmi inteligentní a přizpůsobiví parťáci pro život. K odběru ihned.
Typ: Prodám, Lokalita: České Budějovice Ceska Republika
Meno, priezvisko: Hana Princová
Ruská barevná bolonkaRuská barevná bolonkaRuská barevná bolonka

Dobrman štěňata s PP z CHS HP prodám

Cicavce / Psy
11/12/2018 13:09
Dobrman štěňata s PP z CHS HP prodámŠtěňátka dobrmanů s rodokmenem z chovatelské stanice Halit Paša vrh C narozena 8. 11. 2018 po vynikajících rodičích prodám, oba rodiče šampioni, negativní zdravotní testy. Matka veškerá dostupná aktuální negativní zdravotní vyšetření. Štěňátka jsou černí a hnědí pejskové a černé a hnědé fenečky s pálením. Mají velmi hezký exteriér. Štěňata jsou socializovaná, zvyklá na ostatní psy, kočky, lidi, děti, kompletně očkovaná, odčervená a čipovaná. Mají základní hygienické návyky a jsou zvyklá na pestrou stravu. Štěňátka jsou vychována v domě se stálým přístupem na zahradu. Chovatelská stanice Halit Paša má dlouholeté zkušenosti s chovem dobrmanů, štěňátka jsou při vyrovnané povaze zároveň temperamentní. Malí vymazlení dobrmánci jsou vhodní do rodiny jako domácí společníci, ale hlavně k jakémukoliv sportovnímu vyžití. Chovatelský servis je u nás samozřejmostí. Jsme připraveni kdykoliv pomoci a poradit. Foto 10.12.2018. Cena za štěně je 18.000,- Kč. Více na webu Halit Paša. Více na halitpasa@seznam.cz. https://plus.google.com/u/0/collection/YMNbPF
Kontaktujte nás nejlépe telefonicky na číslo: 608209292
Typ: Prodám, Lokalita: Hradištko 102 Ceska Republika
Meno, priezvisko: Jana Čechová (https://plus.google.com/u/0/collection/YMNbPF)
Dobrman štěňata s PP z CHS HP prodámDobrman štěňata s PP z CHS HP prodámDobrman štěňata s PP z CHS HP prodám

Jorkšírský teriér s PP

Cicavce / Psy
11/12/2018 12:46
Jorkšírský teriér s PPJorkšíský teriér. Nabízíme k prodeji a k rezervaci štěňátka Yorkshire Terrier-jorkšír teriér s PP ve zbarvení Biewer, Ocean Pearl,Choco a Golddust. Naše štěňátka jsou s průkazem původu, čipované, očkované a pravidelně odčervované. Do nové rodinky si odnesou výbavičku a kupní smlouvu. Pro více informací prosím volejte na tel.číslo - na SMS a e-mail neodpovídám. Cena kluci od 8.000 Kč a holky od 14.000 Kč.
Typ: Prodám, Lokalita: Zašová Ceska Republika
Meno, priezvisko: Milan Macháček
Jorkšírský teriér s PPJorkšírský teriér s PPJorkšírský teriér s PP

Biewer Yorkshire Terier

Cicavce / Psy
11/12/2018 11:31
Biewer Yorkshire TerierBiewer Yorkshire Terier. K rezervaci krásná štěňátka barevného Yorkshire Teriera s PP. Kluci a holčičky s průkazem původu, vakcinaci, mikročip, smlouva. Každé štěně si odnese výbavičku a smlouvu. Máme štěňátka v různých atraktivních barvách pokud hledáte pejska za kterým se každý otočí jste tu správné. Ceny již o 9.000 do 15.000 Kč, vše záleží na zbarvení štěňátka.
Typ: Prodám, Lokalita: Rychnov na Moravě Ceska Republika
Meno, priezvisko: Viola Sedláčková
Biewer Yorkshire TerierBiewer Yorkshire TerierBiewer Yorkshire Terier

Erdelteriér - dvě volné fenky s PP

Cicavce / Psy
10/12/2018 15:02
Erdelteriér - dvě volné fenky s PPErdelteriér - chov. stanice Finta-Star - "občasný" chov erdelů s akcentem na zdraví, povahu a sport. Nyní dvě volné holčičky, nar. 6.10.18 pro aktivní zájemce o typické erdely: geny pro vyrovnané, kontaktní povahy, temperament, vlohy pro různé sport. aktivity + oba rodiče (zahraniční krve) všechny zdravotní testy negativní + výborný vzhled + zkoušky z výkonu - otec Cerberus von Erikson je vítěz neofic. Mistrovství světa erdelů 2017, letos 3. místo.
Typ: Prodám, Lokalita: Most Ceska Republika
Meno, priezvisko: Simona Hošková
Erdelteriér - dvě volné fenky s PPErdelteriér - dvě volné fenky s PPErdelteriér - dvě volné fenky s PP

Dobrman štěňata z CHS Halit Paša s PP vrh C prodám

Cicavce / Psy
10/12/2018 14:41
Dobrman štěňata z CHS Halit Paša s PP vrh C prodámŠtěňátka dobrmanů s rodokmenem z chovatelské stanice Halit Paša vrh C narozena 8. 11. 2018 po vynikajících rodičích prodám, oba rodiče šampioni, negativní zdravotní testy. Matka veškerá dostupná aktuální negativní zdravotní vyšetření. Štěňátka jsou černí a hnědí pejskové a černé a hnědé fenečky s pálením. Mají velmi hezký exteriér. Štěňata jsou socializovaná, zvyklá na ostatní psy, kočky, lidi, děti, kompletně očkovaná, odčervená a čipovaná. Mají základní hygienické návyky a jsou zvyklá na pestrou stravu. Štěňátka jsou vychována v domě se stálým přístupem na zahradu. Chovatelská stanice Halit Paša má dlouholeté zkušenosti s chovem dobrmanů, štěňátka jsou při vyrovnané povaze zároveň temperamentní. Malí vymazlení dobrmánci jsou vhodní do rodiny jako domácí společníci, ale hlavně k jakémukoliv sportovnímu vyžití. Chovatelský servis je u nás samozřejmostí. Jsme připraveni kdykoliv pomoci a poradit. Foto 17.11.2018. Cena za štěně je 18.000,- Kč. Více na webu Halit Paša. Více na halitpasa@seznam.cz. https://plus.google.com/u/0/collection/YMNbPF
Kontaktujte nás nejlépe telefonicky na číslo: 608209292
Typ: Prodám, Lokalita: Hradištko 102 Ceska Republika
Meno, priezvisko: Jana Čechová (https://plus.google.com/u/0/collection/YMNbPF)
Dobrman štěňata z CHS Halit Paša s PP vrh C prodámDobrman štěňata z CHS Halit Paša s PP vrh C prodámDobrman štěňata z CHS Halit Paša s PP vrh C prodám