CSFauna.cz - inzercia psov, mačiek, koní a iných zvierat

Knírač malý černý s PP

Cicavce / Psy
16/09/2019 07:24
Knírač malý černý s PPKnírač malý černý s PP - nabízíme dvě štěňátka - pejsky - po výstavně úspěšných rodičích, se zdravotními testy a vyrovnanými povahami. Štěňata budou v době odběru 2x očkovaná, čipovaná s EU pasem, dobře socializovaná, zvyklá na běžný chod domácnosti. Kupní smlouva a chovatelský servis . Vhodní k dětem i aktivním důchodcům.
Typ: Prodám, Lokalita: Přerov Ceska Republika
Meno, priezvisko: Dagmar Dlouhá
Knírač malý černý s PP

Cane Corso s PP

Cicavce / Psy
16/09/2019 02:22
Cane Corso s PPCane corso - v naší chovatelské stanici se narodila štěňátka Cane Corso s PP po kvalitních rodičích. Matka štěňátek DASHA Sao Laera,DKK 1/0, DLK 1/1, OCD negativní, otec štěňátek BRANKO Ivoni Imperial, import Bulharsko, DKK 0/0,DLK 0/0, OCD negativní, zatím získaná ocenění 4x V1 CAC, 1x KV, 1x CACIB, 1x res.CACIB,1x BOS. Narodilo se nám 8 krásných štěňátek, z toho je 7 kluků a 1 holčička v barvách černá a černá s žíháním. Štěňátka budou k odběru za rozumnou cenu začátkem října.
Typ: Prodám, Lokalita: Opatovice Ceska Republika
Meno, priezvisko: Eduard Roreček
Cane Corso s PPCane Corso s PPCane Corso s PP

Štěňata dobrman s PP z CHS HP prodám

Cicavce / Psy
15/09/2019 18:25
Štěňata dobrman s PP z CHS HP prodámŠtěňátka dobrmanů s rodokmenem z chovatelské stanice Halit Paša prodám, jsou narozená 25. 7. 2019. Rodiče: otec Cyro Carlos Bohemia, matka Hera Halit Paša. Oba mají negativní zdravotní testy. Štěňátka jsou černí a hnědí pejskové a černé a hnědé fenečky s pálením. Mají velmi hezký exteriér. Štěňata jsou socializovaná, zvyklá na ostatní psy, kočky, lidi, děti, kompletně očkovaná, odčervená a čipovaná. Mají základní hygienické návyky a jsou zvyklá na pestrou stravu. Štěňátka jsou vychována v domě se stálým přístupem na zahradu. Chovatelská stanice Halit Paša má dlouholeté zkušenosti s chovem dobrmanů, štěňátka jsou při vyrovnané povaze zároveň temperamentní. Malí vymazlení dobrmánci jsou vhodní do rodiny jako domácí kamarádi, ale hlavně k jakémukoliv sportovnímu vyžití. Chovatelský servis je u nás samozřejmostí. Jsme připraveni kdykoliv pomoci a poradit. FOTO 5.9. 2019. Cena za štěně je 18.000,- Kč. halitpasa@seznam.cz.
Kontaktujte nás nejlépe telefonicky na číslo: 608209292
Typ: Prodám, Lokalita: Hradištko 102 Ceska Republika

Německý boxer

Cicavce / Psy
13/09/2019 21:43
Německý boxerNěmecký boxer. Chov. stan. Impressia-Box reg.č. ( 922/12 ) ČKS nabízí štěň. boxer k odběru 2 x pejsek s PP, 1x fenka s PP, při odběru čip+passport, zápis ČKS+rodokmen, vet. vakcinace, řádná smlouva dle zákona, v den odběru na 10 týdnů zdravotní pojištění na nemoc, úraz i odpovědnost. Dle Vašeho zájmu od nás sportovní a chovatelské zázemí.
Typ: Prodám, Lokalita: Přítluky Ceska Republika
Meno, priezvisko: Martin Šindelář
Německý boxerNěmecký boxerNěmecký boxer

Americký bandog - nabídka štěňat

Cicavce / Psy
13/09/2019 19:35
Americký bandog - nabídka štěňatBandog. Nabízím štěňata amerického bandoga, která jsou již k odběru. Otec Buster The Gates of Hell, matka Harley Andante. Rodiče pracovně vedený. Štěňata, nar. 14.5.2019, jsou v kontaktu s lidmi i dětmi a dalšími psy. Jsou očkovaná a odčervená, s rodokmenem. K odběru poslední jeden pejsek a fenka. Bandog při správné výchově miluje děti a celou svou lidskou smečku a zároveň je její neúplatný ochránce. Nezávazná návštěva vítána. Více informací na telefonu.
Typ: Prodám, Lokalita: České Budějovice Ceska Republika
Meno, priezvisko: Stanislav Kocourek
Americký bandog - nabídka štěňatAmerický bandog - nabídka štěňatAmerický bandog - nabídka štěňat

Československý vlčák s PP

Cicavce / Psy
12/09/2019 09:23
Československý vlčák s PPCh.st s Divokou krví bere rezervace na vrh O- informace na sdivokoukrvi.cz
Předpoklad narození 6.11.2019.
U vrhu je předpoklad opravdu pěkného exteriéru vhodného na výstavy, vhodnosti krevně do dalšího chovu a dobré povahy.
Vrh bude odchován v domě s přístupem ven, na ranči plném zvířat.
U tohoto externího vrhu je můj plný chovatelský servis. Zájemce chci osobně vidět u nás v Libušíně. Poté pokud si sedneme, je nutné jet se seznámit i s mamkou vrhu a jejím páníčkem. Aby byla jistota, že to je to pravé spojení pro daného člověka.
Hledáme takové majitele, kteří chtějí životního parťáka. Na zahradu jedině s přístupem do domu. Nemáme problém s bytem.
Zájemce o všem informujeme a rádi zodpovíme veškeré dotazy. Pro své majitele tu jsem vždy a vždy u mě najdou pomoc. V případě nouze je postarání se o odchov samozřejmostí.
K vrhu bude balíček do začátku, kupní smlouva, europas a čip je samozřejmostí.
Prodejem náš zájem nekončí.
Vrh bude mít udělaný DNA profil i test na Dm a dwarf.
Typ: Prodám, Lokalita: Valašské Meziříčí Ceska Republika
Meno, priezvisko: Tereza Dohnalová (http://www.sdivokoukrvi.cz)
Československý vlčák s PPČeskoslovenský vlčák s PPČeskoslovenský vlčák s PP

Australský ovčák s PP

Cicavce / Psy
11/09/2019 12:34
Australský ovčák s PPAustralský ovčák s PP. CHS Lasian hledá akční rodinu pro posledního pejska. Odběr od 13.9.2019. Má radostnou povahu, je bystrý,s krásným výrazem samce. Sportovní i výstavní předpoklady. Otec import. Odčervení, očkování, čip a PET pas je samozřejmostí. Kontakt:
Typ: Prodám, Lokalita: Osek nad Bečvou Ceska Republika
Meno, priezvisko: Anežka Lasíková

Mops s PP

Cicavce / Psy
11/09/2019 08:04
Mops s  PPMops - štěňátka - pejsky i fenky po kvalitních a zdravých rodičích, na chov, výstavy, nebo jen jako domácího mazlíčka. Máme malý, domácí chov, pravidelné odčervování, vakcinace, čip a chovatelský servis je u nás samozřejmostí. Bližší info na tel. - pouze vážní zájemci. Na sms neodpovídám.
Typ: Prodám, Lokalita: Semily Ceska Republika
Meno, priezvisko: Hana Karásková

Prodám štěňata biewer jorkšír teriéra

Cicavce / Psy
10/09/2019 14:03
Prodám štěňata biewer jorkšír teriéraBiewer york. Krásná dvě štěňata (psi) biewer yorkshirského teriéra, rodiče s PP, štěňata prodáváme kvůli administrativě bez PP. Pejsci jsou opečovávání, bez vad, milí a přátelští - pouze do dobrých rukou. Odčervení, očkovaní, čistotní a připravení k odběru. Prosím v případě zájmu volejte 604 961 424.
Typ: Prodám, Lokalita: Rohozec Ceska Republika
Meno, priezvisko: Barbora Latečková
Prodám štěňata biewer jorkšír teriéra

Erdelterier, štěňata s PP

Cicavce / Psy
10/09/2019 10:19
Erdelterier, štěňata s PPErdelterier, štěňata s PP. Chovatelská stanice Ostrnov nabízí štěňata erdelteriéra po Hip Hop Adia Avi a Haikiki Ostrnov, oba rodiče výborné povahy i vzhledu. Nezávazná návštěva možná. Předpokládaný termín odběru začátek září. Pouze pejsci. Poradíme s úpravou.
Typ: Prodám, Lokalita: Ostrožská Nová Ves Ceska Republika
Meno, priezvisko: František Knotek
Erdelterier, štěňata s PPErdelterier, štěňata s PP