CSFauna.cz - inzercia psov, mačiek, koní a iných zvierat

Prodám šarpeje štěně s PP

Cicavce / Psy
23/07/2019 14:28
Prodám šarpeje štěně s PPŠarpej. Prodáme štěňata šarpejů po výborných rodičích, odběr začátek srpna, možnost domluvit návštěvu štěňat, socializované 4 dětmi, očkované, při odběru čipované s PP, www.sarpejove.cz
Typ: Prodám, Lokalita: Ostrava Ceska Republika
Meno, priezvisko: Petr Slíva
Prodám šarpeje štěně s PPProdám šarpeje štěně s PPProdám šarpeje štěně s PP

Štěňata Flat coated retrievera s PP

Cicavce / Psy
23/07/2019 12:09
Štěňata Flat coated retrievera s PPFlat Coated Retriever. Chovná stanice Cannelle Réglisse d´Elisabeth nabízí k prodeji hnědá a černá štěňátka. Maminka: Bridgitte Cannelle Réglisse d´Elisabeth, tatínek import ze Skotska: Steelriver Follow the Sun. Někteří z 11 krásných štěňátek - 3 černé holky, 8 kluků (2 hnědí a 6 černých) - stále hledají nové rodiny. K odběru od poloviny září 2019. Oba rodiče jsou přátelští, poslušní s krásnou stavbou těla. Vhodná i pro začínající chovatele, do rodin, výborné lovecké předpoklady.
Typ: Prodám, Lokalita: Plzeň Ceska Republika
Meno, priezvisko: Jiří Šmíd
Štěňata Flat coated retrievera s PPŠtěňata Flat coated retrievera s PPŠtěňata Flat coated retrievera s PP

Argentinská doga (Dogo Argentino) - štěňata

Cicavce / Psy
22/07/2019 20:26
Argentinská doga (Dogo Argentino) - štěňataArgentinská doga
Bereme závazné rezervace na kvalitní štěňata s PP narozena 15.7. momentálně po nejlepších výstavních rodičích ČR, rodiče jsou zdraví, oboustranně slyšící a několika násobní šampioni. Spojení zaměřeno na linii Luna Llena de Verdes Pampas 4-5, fenka která je matkou velmi kvalitních jedinců-např. Chamahuac Mapu Kewa, Brasilia Verdes Pampas

Štěňata budou k odběru koncem září 2019,budou socializovaná, čipovaná, očkovaná, odčervená a BEAR test. Štěňata mají velké předpoklady na výstavách, v chovu a ostatních psích aktivitách, stejně tak jako společenské uplatnění v milujících rodinách. Oba rodiče zdraví, výstavně úspěšní a jsou velice klidné, vyrovnané, nekonfliktní a přátelské povahy. Nezávazná návštěva je u nás vítána.

Matka: MultiCh. Illa Is Victoria Espiritu Greco Antu Makto
HD (DKK) - A, ED (DLK) - 0, BAER +/+

Otec : MultiCh. Vasco II Del Cavdillo
HD (DKK) -B, ED (DLK) - 0, BAER - +/+
Více informací: stanikhusek3@gmail.com, facebook.com/stanik.husek, tel: +420732631689
Typ: Prodám, Lokalita: Brno - Černá Pole Ceska Republika
Meno, priezvisko: Stanislav Hušek
Argentinská doga (Dogo Argentino) - štěňataArgentinská doga (Dogo Argentino) - štěňataArgentinská doga (Dogo Argentino) - štěňata

Šarplaninský pastevecký pes, štěně s PP

Cicavce / Psy
22/07/2019 19:17
Šarplaninský pastevecký pes, štěně s PPMalá rodinná chov.stan. Od Libeňské loděnice Praha 8 nabízí krásného perspektivního pejska s PP. Jmenuje se Gaston, kluk jako buk, mohutný, hodně tmavě zbarvený, milý a klidný. K odběru 7-8/2019.
Do nového domova bude očkovaný, tetovaný, čipovaný, několikrát odčervený+další tablety dostane sebou, EuroPass, Kupní smlouva, granule na měsíc, misky, obojek, vodítko, deka, taška pamlsků a hraček. Přátelský chovatelský servis samozřejmostí.
Šarplaninec je zdravé přírodní nepřešlechtěné plemeno, patří k nejlepším hlídačům, ochrání Váš dům, brání ovce ve stádu. Je silný, huňatý, chytrý, ostražitý a spolehlivý obranář, oddaný své rodině, mazel, vhodný k dětem. Matka Emma velice milá a nekonfliktní, tmavší, pěkného vzrůstu, potomek nejlepších šarplaninců v ČR. Otec Brik je sebevědomý, mohutný, klidný pes, import ze Srbska, Interšampion výstav v ČR a Evropě. Oba rodiče kyčle 0/0. Nezávazná návštěva vítána. Ptejte se na vše co potřebujete vědět, pište, volejte 799 99 13 99. http://www.odlibenskelodenice.cz
Typ: Prodám, Lokalita: Celá ČR Ceska Republika
Meno, priezvisko: Andrea Navrátilová (http://www.odlibenskelodenice.cz)
Šarplaninský pastevecký pes, štěně s PPŠarplaninský pastevecký pes, štěně s PPŠarplaninský pastevecký pes, štěně s PP

Německý ovčák - překrásná štěňata prodej - 2 vrhy

Cicavce / Psy
22/07/2019 18:42
Německý ovčák - překrásná štěňata prodej - 2 vrhy1. otec - Jasko Schreidon, výb. třída VA(CZ),IGP 3, doživotně první třída chovnosti, negativní, prvotřídní povahy, matka - vítězka mnoha výstav u nás i v Německu, ZVV 1, doživotní chovnost , negativní, na chov i výcvik,, 3 feny a 2 psíci, jedna fenka dlouhosrstá.
2. otec Danto Clark , výborný, vítěz několika výstav, IPO 3, ZVV2, doživotní chovnost, pes prvotřídního exteriéru i povahy (Danto je polobratrem Lary , matky předchozího vrhu po vynikající Xixi Clark), matka Cedy z Daskonu, výborná, IPO 2, HD 1/1, ED negat.,doživotně první třída, přes matku je vnučkou Olympie Clark,matky Xixi. Štěňata jsou sytě pigmentovaná, mají krásné hlavy, budou opakovaně odčervená, otetována i očipována, odběr po 10.srpnu 2019. Jeden psík a jedna fenka.
cena 12.000,- Kč. http://wwwclarkdog.cz
Typ: Prodám, Lokalita: Praha 9 Ceska Republika
Meno, priezvisko: Jiří Šiška (http://wwwclarkdog.cz)
Německý ovčák - překrásná štěňata prodej - 2 vrhyNěmecký ovčák - překrásná štěňata prodej - 2 vrhyNěmecký ovčák - překrásná štěňata prodej - 2 vrhy

Civava bez PP - štěnátka

Cicavce / Psy
22/07/2019 13:05
Civava bez PP - štěnátkaCivava - nabízíme ihned k odběru krásná štěňátka bez PP-dva černé pejsky, jednoho dlouhosrstého s černými flíčky a krátkosrstou fenečku-bílou s černými znaky. Jsou mazlivá, zvyklá na dětičky a je jim 8 týdnů. Jsou řádně odčervená a očkovaná. Více info tel. 6.500 Kč.
Typ: Prodám, Lokalita: Beroun Ceska Republika
Meno, priezvisko: Miloslava Vrbová
Civava bez PP - štěnátkaCivava bez PP - štěnátkaCivava bez PP - štěnátka

Šarplaninský pastevecký pes - s PP

Cicavce / Psy
22/07/2019 11:08
Šarplaninský pastevecký pes - s PPŠarplaninský pastevecký pes - s PP, kvalitní štěnátka, 3x očkovaná, rodiče DKK 0/0. Zvyklá na děti. Odběr ihned, mohu pomoci s dopravou.
Typ: Prodám, Lokalita: Chrudim Ceska Republika
Meno, priezvisko: Afrodita Ramongo
Šarplaninský pastevecký pes - s PP

Americký stafordšírský terier

Cicavce / Psy
22/07/2019 06:21
Americký stafordšírský terierAmerický stafordšírský terier - krásná čistokrevná štěňátka bez PP v modré barvě. Po velice hodných rodičích oba modří a oba vlastníme.Štěňátka mají po rodičích předpoklad mohutného vzrůstu a bezkonfliktních povah. Vhodná při zodpovědnosti k dětem do bytu i na zahradu, budou to super parťáci do rodiny, nebo na vandry. Pouze vážným zájemcům a hodným zodpovědným lidem. Odběr první týden v srpnu. Očkování a odčervení je samozřejmostí. Pouze volejte. 12.000 Kč.
Typ: Prodám, Lokalita: Děčín Ceska Republika
Meno, priezvisko: Kocmanová Martina
Americký stafordšírský terierAmerický stafordšírský terierAmerický stafordšírský terier

Hovawart pejsek s PP

Cicavce / Psy
21/07/2019 21:44
Hovawart pejsek s PPHovawart. Chovatelská stanice z Julinčina údolí nabízí dva pejsky ze spojení po zdravotně i exterierově výborných rodičích. Otec: Army Pom pette. Český šampion, zkoušky ZZO,BH,ZM. Matka: Happy z Julinčina údolí , Polská a slovenská šampionka, Junior šampionka Oba: DKK- 0/0 DLK-0/0 . Štěňata budou vhodná na výcvik, výstavy i jako rodinný mazel. Budou očkovaná, odčervená, čipovaná s vystaveným europasem. Chovatelský servis samozřejmostí. Odběr srpen. Více info na tel.
Typ: Prodám, Lokalita: Slatina nad Zdobnicí Ceska Republika
Meno, priezvisko: Martina Mazurová
Hovawart pejsek s PPHovawart pejsek s PP

Americky kokršpaněl s průkazem původu

Cicavce / Psy
20/07/2019 15:52
Americky kokršpaněl s průkazem původuCHS Cloverleaf of furrows nabízí 3 pejsky a fenku černé barvy vhodné na výstavy, sport(rodiče běhají agility)nebo mazlíčka.Očkovaná, pravidelně odčervovana,čipovana s pet pasem.Odběr možný hned.
Otec Litte King Revelation of Harricana River import z francie Oblastí vítěz, res.CAC, agility MA1, HD A/A
Matka Summer Night Sweet Devil import ze slovenska junior, šampion ČR,CACIB, BOS, několikrát CAC a res. CAC,agility SA2
Tel.739 227 703
Typ: Prodám, Lokalita: Boskovice Ceska Republika
Meno, priezvisko: Marie Sedláková
Americky kokršpaněl s průkazem původuAmericky kokršpaněl s průkazem původuAmericky kokršpaněl s průkazem původu