CSFauna.cz - inzercia psov, mačiek, koní a iných zvierat

Štěňata stafordšírského bulteriéra s PP

Cicavce / Psy
11/11/2019 05:54
Štěňata stafordšírského bulteriéra s PPStafordšírský bulteriér - nabízím štěňata stafordšírského bulteriéra s průkazem původu červené barvy. Štěňátka jsou plně socializovaná, vhodná do rodin s dětmi. Čipování, očkování, odčervení, kupní smlouva a chovatelský servis samozřejmostí.
Typ: Prodám, Lokalita: Karlovy Vary Ceska Republika
Meno, priezvisko: Radek grof
Štěňata stafordšírského bulteriéra s PPŠtěňata stafordšírského bulteriéra s PPŠtěňata stafordšírského bulteriéra s PP

Německý ovčák - štěně pes

Cicavce / Psy
08/11/2019 14:51
Německý ovčák - štěně pesNěmecký ovčák - Ch.s. Kiltevs prodá štěně s PP, výběrový chov, nar.24.8.2019, Champ Kiltevs - černý se znaky, očkován, čipován, odčerven, zvyklý venku, vhodný na výcvik i do rodiny. Odběr možný ihned. Matka: Filoména Kiltevs, VD, DKK 0/0, DLK 0/0, 1.tř.5x1/P, ZZo, ZOP, BH, IGP 1, ZVVV1. Otec: Ciwar Fénixův měsíc, Výb., DKK 0/0, DLK 0/0, 1.tř.5JV1/P, AD, ZVV1, IPO 2, 12.000 Kč.
Typ: Prodám, Lokalita: Praha 5 Ceska Republika
Meno, priezvisko: Jana Světlíková
Německý ovčák - štěně pes

PUDL-Prodám pejska stříbrného toy pudlíčka s PP

Cicavce / Psy
08/11/2019 14:49
PUDL-Prodám pejska stříbrného toy pudlíčka s PPPUDL-Prodám posledního pejska stříbrného toy pudla s PP
Chovatelská stanice Aveva Mamomimi prodá poslední štěňátko toy pudlíčka stříbrného s PP. Je očipované, očkované, 3x odčervené, vybavené Europasem. Štěňátko papá libové masíčko, zeleninu a granulky.

Otec štěňátka je po Amerických zahraničních předcích - velmi výstavně úspěšných. Otec štěňátka má mnoho titulů nejen z Mezinárodních výstav v ČR, ale i ze zahraničních Mezinárodních výstav, jako je Rakousko, Polsko, Francie. Výška 25 cm. Matka má tituly z ČR. Mezinárodní výstava CAC a ze dvou Oblastních výstav 2x Výborná 1 a 2x Oblastní vítěz. Výška 28,5 cm. FUXOVÁ Eva - Šípková 11, Č. B., 721951808, avevamamomimi@seznam.cz http://avevamamomimi.webnode.cz
Typ: Prodám, Lokalita: České Budějovice Ceska Republika
Meno, priezvisko: Eva Fuxová (http://avevamamomimi.webnode.cz/)
PUDL-Prodám pejska stříbrného toy pudlíčka s PP

Ronny a Roza

Cicavce / Psy
08/11/2019 13:22
Ronny a  RozaKříženec. Dobrý den, hledám dočasnou péči pro mého pejska a fenu, oběma je 10 let a jsou to velcí pejsci. Jsou moc hodní. Bohužel mi je majitel domu ve kterém žijeme vyhodil z bytu a pejsky mám momentálně u kamaráda, ale u něho to také nejde déle. Hledám někoho, kdo by je mohl vzít na dočasnou péči cca na 2 měsíce dokud se mi podaří vyřešit situaci s bydlením. Děkuji.
Typ: Prodám, Lokalita: Praha 10 Ceska Republika
Meno, priezvisko: Jan Rufer

Anglický špringršpaněl s průkazem původu

Cicavce / Psy
08/11/2019 11:22
Anglický špringršpaněl s průkazem původuChovatelská stanice z Tatarských Lipek prodá hnědobílá štěntka z vrhu "C" - pejska a fenku anglického špringršpaněla z Chovatelské stanice z Tatarských Lipek. Otec: Latin od Stroupinského potoka, matka: Bonnie z Tatarských Lipek. Oba rodiče vedeni jako chovní. Štěňátka jsou narozená 6. listopadu 2019. Po rodičích výborné předpoklady pro myslivost, i jako společníci do rodiny k dětem. Více informací na www.tatarskelipky.cz Odběr bude možný na začátku ledna 2020. Samozřejmostí jsou veškerá očkování, odčervení, včetně čipu, mezinárodního pasu a samozřejmě PP.
Typ: Prodám, Lokalita: Budíkovice Ceska Republika
Meno, priezvisko: Libor Vašíček (https://www.tatarskelipky.cz)
Anglický špringršpaněl s průkazem původuAnglický špringršpaněl s průkazem původu

Štěňata Bernského salašnického psa

Cicavce / Psy
07/11/2019 19:36
Štěňata Bernského salašnického psaBernský salašnický pes. Nabízím štěňata s PP, mohutná, krásně zbarvená, dobré povahy, s výbornými zdravotními a exteriérovými předpoklady - předpokládaný odběr prosinec 2019. Tel.
Typ: Prodám, Lokalita: Hradec Králové Ceska Republika
Meno, priezvisko: Martina Kopecká

Štěňátka yorkshirského teriéra

Cicavce / Psy
07/11/2019 11:36
Štěňátka yorkshirského teriéraJorkšírský teriér. Nabízím štěně fenečku yorkshirského teriéra s PP, narozena 3.7.2019 Je očkovaná, odčervena, má evropský očkovací průkaz. Má rovná záda, perfektní pohyb a kvalitu srsti, malá ouška, krátký čumáček.
Typ: Prodám, Lokalita: Praha 4 Ceska Republika
Meno, priezvisko: Olga Platilová
Štěňátka yorkshirského teriéraŠtěňátka yorkshirského teriéra

Rottweiler štěňata s pp

Cicavce / Psy
06/11/2019 13:31
Rottweiler štěňata s ppChovatelská stanice od Kačky zadá štěňata rottweilerů ze zajímavého spojení z početného vrhu 10 štěňat / 4 + 6/ k odběru od 20.12.2019,ale možno i na vánoce. Vrh ""T"".o.Bandito v.Eiserner Kreuz - HD 0/0,ED 0/0,JLPP N/N, výborný,rez.CACIB,CAC,JCH.ČR,rez.CAC,CAJC,zk.
IPO1,BH,IPO-V,2.nísto MR RTW /o.Ch.Lennox vom Weissen Schwan -HD 0/0,ED 0/0,srdce - clear, DNA,IPO2,FH2,FPr3,BH,CH.SRN,CAC,CACIB,BOB..m.Rita vom Oberhausener Norden - HD 0/0,ED 0/0,VPG1,BH,výborná/
m. CH.Baba Jaga od Kačky - HD 1/1,ED 1/0,JLPP N/N,ZM,CH.ČR,CAC,BOS,rez.CAC,CACIB,rez.CACIB,/o. CH.Condor Terezský dvůr, HD 0/0,ED 0/0,ZM,CH.ČR,CAC..m.Atrakce Huggy od Kačky,HD 0/0,ED 0/0,JLPP N/N,ZVV1,SPr2,OB-Z,ZZO,ZM,KV,výborná,/Oba rodiče mají velké, silné kostry, předpoklad vyrovnaný ch povah a velmi pěkného exteriéru. Nezávazná návštěva v naší chov. stanici po domluvě, štěňátka budou očkovaná, odčervená, čipovaná s europasem, startovací balíček
Typ: Prodám, Lokalita: Slaná Ceska Republika
Meno, priezvisko: Kateřina Ludvíková
Rottweiler štěňata s ppRottweiler štěňata s ppRottweiler štěňata s pp

Appenzellský salašnícky pes.

Cicavce / Psy
05/11/2019 19:39
Appenzellský salašnícky pes.FCI chovatelská stanica zo Snežnického údolia, Slovenská republika, prijíma rezervácie na šteniatka Appenzellského salašníckeho psa,narodené 01.11.2019. Obidvaja rodičia sú výstavne úspešní šampióni.Výborné povahové vlastnosti obidvoch rodičov. Matka : Chelsea z Turčianskej záhrady HD A/A, ED O/O, OCD-NEG. Šampión Slovenskej republiky, 4 CAC, CACIB, BOB záchranarsky pes. Otec : Import Švajčiarsko , Dasty vom Schlosscapi, HD A/A, ED O/O, OCD-NEG. FGF5-NEG. Interšampión, Junior, Šampión a Grandšampión Ruskej republiky. Šampión Bieloruska. Šampión Estónska. Víťaz Europy 2019 – CACA, CACIB, BOS. Víťaz Euroázie 2017,2018. Plánovaný odber v mesiaci Január 2020. Doprava možná. Chovateľský servis samozrejmosťou. Cena dohodou. Viac info. Web.stránka: https://sneznicke-udolie.webnode.sk/ , e-mail: ivan.bugan223@gmail.com t.č. 0911657202, Facebook, Instagram : Ivan Bugáň.
Typ: Prodám, Lokalita: Snežnica Slovenska Republika
Meno, priezvisko: Ivan (http://sneznicke-udolie.webnode.sk)
Appenzellský salašnícky pes.Appenzellský salašnícky pes.Appenzellský salašnícky pes.

Dobrman štěňata z CHS Halit Paša s PP prodám

Cicavce / Psy
05/11/2019 07:45
Dobrman štěňata z CHS Halit Paša s PP prodámŠtěňátka dobrmanů s rodokmenem z chovatelské stanice Halit Paša prodám. Rodiče mají aktuálně vyšetřené srdce a další zdravotní testy. Rodiče rodičů štěňat mají k sobě nepříbuzné rodokmeny. Štěňátka jsou černí a hnědí pejskové a fenečky s pálením. Mají velmi hezký exteriér. Štěňata jsou socializovaná, zvyklá na ostatní psy, kočky, lidi, děti, kompletně očkovaná, odčervená a čipovaná. Mají základní hygienické návyky a jsou zvyklá na pestrou stravu. Štěňátka jsou vychována v domě se stálým přístupem na zahradu. Chovatelská stanice Halit Paša má dlouholeté zkušenosti s chovem dobrmanů, štěňátka jsou při vyrovnané povaze zároveň temperamentní. Malí vymazlení dobrmánci jsou vhodní do rodiny jako domácí kamarádi, ale hlavně k jakémukoliv sportovnímu vyžití. Chovatelský servis je u nás samozřejmostí. Jsme připraveni kdykoliv pomoci a poradit. FOTO 15.10. 2019. Cena za štěně je dohodou. halitpasa@seznam.cz.
Kontaktujte nás nejlépe telefonicky na číslo: 608209292
https://cz.pinterest.com/halitpasajanacechova/
Typ: Prodám, Lokalita: Hradištko 102 Ceska Republika
Meno, priezvisko: Jana Čechová (https://cz.pinterest.com/halitpasajanacechova/)
Dobrman štěňata z CHS Halit Paša s PP prodámDobrman štěňata z CHS Halit Paša s PP prodámDobrman štěňata z CHS Halit Paša s PP prodám