CSFauna.cz - inzercia psov, mačiek, koní a iných zvierat

Něm. ovčák - štěnátka

Cicavce / Psy
17/02/2021 13:21
Něm. ovčák - chov. stanice německých ovčáků " Damyl Junior " nabízí štěňata s PP, po výborných rodičích. o: Saymon ze Sedkaru, m: Terry Damyl Junior, oba rodiče rtg HD 0/0 ED 0/0, vždy výborní, u štěňat předpoklad kvalitního exterieru, štěňata jsou pravidelně odčervována, jsou naočkována a očipována, socializována, zvyklá na ostatní psy, chovatelský servis a startovací balíček, kupní smlouva samozřejmostí, odběr možný ihned. 15.000 Kč.
Typ: Prodám, Lokalita: Vojkovice Ceska Republika
Meno, priezvisko: Vladimír Brynda

Štěňata sibiřský husky s PP

Cicavce / Psy
12/02/2021 18:24
Štěňata sibiřský husky s PPChovatelská stanice Lynsha Tintin prodá 3 psy sibiřského husky vynikajícím rodičům. Štěňata budou očkována, odčervena, čipována a s osvědčením o původu. Ihned k vyzvednutí.
Typ: Prodám, Lokalita: Šumperk Ceska Republika
Meno, priezvisko: Marie Kochtová
Štěňata sibiřský husky s PPŠtěňata sibiřský husky s PP

Koupím Štěně

Cicavce / Psy
12/02/2021 17:03
Odeška nám naše psí kamarádka a máme zájem o další, proto sháním stěně od Australského ovčáka nebo od Kooikerhondje. Budu ráda za všechny nabídky.
Typ: Koupím, Lokalita: Čejkovice Ceska Republika
Meno, priezvisko: Marcela Holomáčová

Daruje někdo pejska malého vzrůstu?

Cicavce / Psy
12/02/2021 14:58
Dobrý den, v úterý 9.2.2021 mi zemřel pejsek skoro v 19 letech. Hledám někoho kdo daruje pejska malého vzrůstu ( pejska mám ještě jednoho je to křiženec maltezák s yorkšírem proto scháním malé plemeno a jelikož mám pejska tak opět pejska). Předem moc děkuji za nabídky
Typ: Prodám, Lokalita: Praha a okolí Ceska Republika
Meno, priezvisko: Dráček

Kavalír King Charles španěl s PP

Cicavce / Psy
12/02/2021 09:50
Kavalír King Charles španěl s PPKavalír King Charles španěl. Štěňata jsou po dobrých rodičích. Vhodné pro chov a výstavy nebo jen pro potěšení. Štěňata jsou 3 měsíce stará, jsou očkována, pravidelně odčervena, mají čip a Petpase. 5.000 Kč.
Typ: Prodám, Lokalita: České Budějovice Ceska Republika
Meno, priezvisko: Kateřina Kutišová
Kavalír King Charles španěl s PPKavalír King Charles španěl s PP

Bostonský teriér

Cicavce / Psy
08/02/2021 19:16
Bostonský teriérDobrý den,
ráda bych si pořídila psího parťáka, nenabízí někdo kluka od bostonského teriéra? Nebo popřípadě štěňátka na cestě možné rezervovat?
Moc děkuji za nabídky.
Typ: Koupím, Lokalita: Dolní Kounice Ceska Republika
Meno, priezvisko: Denisa Kupská

Maremmánsko Abruzský pastevecký pes

Cicavce / Psy
08/02/2021 08:27
Maremmánsko Abruzský pastevecký pesMaremmansko-abruzský pastevecký pes, štěně s průkazem původu. Hledáme pro naše štěňátko láskyplný domov. Kamarád, odvážný strážce, to je krásný bílý přítel. Je to na celém světě vzácná rasa. Je to výborný člen a strážce rodiny i vašeho hospodářství. Je vhodný i pro chov a výstavy. Do nových domovů štěňátka mohou odejít už 1. března 2021. Očkovaná, odčervená, čipovaná. S Pasem a s Průkazem původu. A dostanou startovací balíček do začátku. Cena 45.000 Kč.
Typ: Prodám, Lokalita: Velká Bystřice Ceska Republika
Meno, priezvisko: Jana Šejdová

Fenku - štěně Východosibiřské lajky

Cicavce / Psy
07/02/2021 15:55
Fenku - štěně Východosibiřské lajkyLajka - prodám čistokrevou fenku Výchochodosibiřské lajky - vlastníme rodiče, kteří jsou jediný pár psa a feny v ČR . Jedná se o neagr. lovecké plemeno, velice přizpůsobivé, celoroční venkovní chov. Psi potřebují pohyb a život venku mimo bytové prostory, proto raději pro chov. s RD a výběhem - tomuto psu velice nevyh. bytové prost. Pes je velice dobrý společník na běhání a další sport. aktivity . K dětem a domácím chovným zvířatům je přátelský. Stáří feny 11 týdnů. Fena je očk. 20.000 Kč.
Typ: Prodám, Lokalita: Kladno Ceska Republika
Meno, priezvisko: Pavel Rozenberg
Fenku - štěně Východosibiřské lajkyFenku - štěně Východosibiřské lajkyFenku - štěně Východosibiřské lajky

Pro Majlinku hledáme ten nejlepší domov

Cicavce / Psy
07/02/2021 07:23
Pro Majlinku hledáme ten nejlepší domovKříženec - Majlinka je 10letá/12kg, kastr., čip., očk., čistotná, mazlivá fenečka,která žila celý život zavřená v kotci. Nyní je v dočasné péči v Neposedných Tlapkách. Je vděčná za každý dotek, teplé místečko a jídlo. Velmi vhodná pro seniory. Majlinka užívá léky,ale vše je s léky v pořádku,takže ji čeká ještě spousta pěkných let. Přesto léčba stojí cca 700/měsíc. Pro toho, kdo by si Majlinku adoptoval, bude život obohacen o velmi skromnou, vděčnou a klidnou fenečku.
Typ: Prodám, Lokalita: Frýdek Místek Ceska Republika
Meno, priezvisko: Pavla Herrmannova
Pro Majlinku hledáme ten nejlepší domovPro Majlinku hledáme ten nejlepší domov

Shiba inu PP FCI

Cicavce / Psy
06/02/2021 16:55
Shiba inu PP FCINabízím dve krásné fenky Shiba inu, barvy cerna a black tan. Narodili se 05.11.2020, ma pas eu, očkování, odčervení, čipování je samozřejmostí. Cerna fenka jako mazlicek(cena dohodou), Fenka black&tan pro chov a vystavy, zuby 6*6, zavrena fontanella. (cena dohodou)
Oba rodiče pately 0/0
Maminka cerna
Tatinek black tan
Kvalitní rodokmen(čistý Shiba inu)
Typ: Prodám, Lokalita: Benesov Ceska Republika
Meno, priezvisko: Karel Grundza
Shiba inu PP FCIShiba inu PP FCIShiba inu PP FCI