CSFauna.cz - inzercia psov, mačiek, koní a iných zvierat

Šarplaninský pastevecký pes s PP

Cicavce / Psy
21/05/2019 11:51
Šarplaninský pastevecký pes s PPŠarplaninský pastevecký pes s PP - štěňátka s PP. Krásná, zdravá, máme 3 kluky a 4 holčičky. K odběru okolo 20. června. Štěňata budou očkovaná, odčervená, tetovaná, budou mít čip + europas, vyrůstají na naší farmě společně mezi dětmi a zvířaty. Cena 15.000 Kč. Přijeďte si vybrat a zarezervovat již nyní.
Typ: Prodám, Lokalita: Chrudim Ceska Republika
Meno, priezvisko: ch.s. Ramongo
Šarplaninský pastevecký pes s PPŠarplaninský pastevecký pes s PP

Knírač malý pepř a sůl

Cicavce / Psy
21/05/2019 09:28
Knírač malý pepř a sůlProdám štěňata Knírače malého pepř a sůl - rezervace, narozená 03.05.2019 4 fenky a 1 pes.
Štěně s průkazem původu Ch. st. Nebia nabízí - knírač malý pepř a sůl s PP minimálně 8 týdnů stará štěňata, k odběru konec června. Štěňata budou čipovaná, očkovaná. Socializovaná v rodině s dětmi.
Matka:Yamaha Royal Star Astronaut - Vítěz Celostátní speciální výstavy, CAC, ISPU, 3x čekatelství klubového šampiona, BOS
Otec: Ch. Uncas PS Rezlark - Champion CZ, Club Champion CZ, CACIB, National Special Winner,BOB, 4x CAC, 5 x ČKŠ, 3 x ČKŠ J, VDH, CAC Deutsch, Regional Club Winner. Zdravotní testy DOV, DNA MAC, MC, PRA B.
Štěňata jsou vhodná jako rodinný společníci. Ideální pro sport - agility, coursing, sportovní výcvik, s předpoklady na chov a výstavy.

Malý knírač je ideální pes do bytu, nelíná, výborný společník.
Nezávazná návštěva po dohodě vítána.
Další informace na tel. +420 776 210 095 e-mail: kvasilova.nebia@seznam.cz
Typ: Prodám, Lokalita: Chlumec nad Cidlinou Ceska Republika
Meno, priezvisko: Renáta Kvasilová
Knírač malý pepř a sůlKnírač malý pepř a sůl

Rhodéský Ridgeback s PP

Cicavce / Psy
21/05/2019 08:06
Rhodéský Ridgeback s PPChS Akanaka zadá štěňátka z velmi vyrovnaného vrhu „Boom“ (12 štěňátek - všechna standardní) narozena 21.4.2019 k odběru po 14.6.2019 O: Interchampion, Multichampion Bomani Irsania /Interchampion Bukuru of Sambasi Waters x Champion Art Monroe Helya Ridge/ M: Cathy Morana /Caro od řeky Novohradky x Aliss Angee Magmabona/ Oba rodiče HD A/A, ED O/O, OCD free, plnochrupí, bez alergií, přátelské hravé povahy. Otec výstavně úspěšný, lovecké zkoušky, matka v canisterapeutické praxi. Štěňátka vhodná na výstavy, jako miláček do rodiny i kynologii. Předpoklad velmi pěkného exteriéru, ale hlavně vynikajících povah. Perfektní socializace štěňátek, celodenní péče. Štěňátka budou očkovaná, tetovaná a čipovaná s PET pasem. Nabízíme celoživotní chovatelský servis, pro více informací o štěňátkách nás neváhejte kontaktovat. http://www.akanaka.cz
Typ: Prodám, Lokalita: Hradec Králové Ceska Republika
Meno, priezvisko: Jiří Bednář (http://www.akanaka.cz)
Rhodéský Ridgeback s PPRhodéský Ridgeback s PPRhodéský Ridgeback s PP

Boloňský psík (bílý) štěňátka s PP

Cicavce / Psy
20/05/2019 16:59
Boloňský psík (bílý) štěňátka s PPBolonský psík - hledáte skvělého společníka, úžasného přítele a lásku na celý život? Nabízíme fenky BP (bílý) s PP. Matka: Catti Carino, otec: Cris Denajwen. Oba rodiče jsou výstavně velmi úspěšní, oba negativním test PRA a patella 0/0. Štěňátka při odběru budou 2x očkovaná a pravidelně odčervovaná. Jsme světově uznávaná CHS Bel Diamond s velmi kvalitními odchovy. Cena odpovídá kvalitě. Prosím jen vážní zájemci, na SMS "jaká je cena" neodpovídáme. Odběr možný od 30.5.2019. www.beldiamond.cz
Typ: Prodám, Lokalita: Karlovy Vary Ceska Republika
Meno, priezvisko: Tomáš Gazárek
Boloňský psík (bílý) štěňátka s PPBoloňský psík (bílý) štěňátka s PPBoloňský psík (bílý) štěňátka s PP

Německý špic - malý

Cicavce / Psy
20/05/2019 16:02
Německý špic - malýNěmecký špic - malý, s průkazem původu, barva orange sable, po výborných rodičích. Budou očkovaná, odčervená, čipovaná. Matka: Laurinka Lion of Božetice Otec: Vasco da Gama Bobrolandia. 15.000 Kč.
Typ: Prodám, Lokalita: Karlovy Vary Ceska Republika
Meno, priezvisko: Šárka Pružinová
Německý špic - malýNěmecký špic - malýNěmecký špic - malý

Flat coated retriever -štěňata s PP

Cicavce / Psy
20/05/2019 09:45
Flat coated retriever -štěňata s PPFlat coated retrívr. CHS zadá černá i hnědá št.po výstavně úspěšných a zdravých rodičích. Flati jsou přátelští k lidem a ostatním psům, přirozeně poslušní, perfektní rodinní psi. Štěňata vyrůstají doma s možností pobytu na zahradě.Jsou pravidelně odčervováni, v době odběru budou naočkováni, načipováni, kupní smlova samozřejmostí. K odběru od 1.6.
Typ: Prodám, Lokalita: Plzeň - jih Ceska Republika
Meno, priezvisko: Irena Svojíková
Flat coated retriever -štěňata s PPFlat coated retriever -štěňata s PPFlat coated retriever -štěňata s PP

Papillon

Cicavce / Psy
19/05/2019 21:40
Papillon3 poslední exkluzivní pejskové s PP FCI v barvě černo-bílé, tricolorní a bílo-sobolí vhodní na chov, výstavy, sport a nebo jen jako milý domácí mazlíčci. Narození 20.01.2019 kvalitním rodičům mamince Cleopatře z Hradu Pajreku a tatínkovi Vegasovi Mária Sirrah. Tatínek je velice úspěšný na výstavách. Je C.I.B., Český grand šampion, Slovenský grand šampion, Slovenský výstavní šampion, Klubový šampion KCHČaP a Top papillon 2017 a 2018, Slovenský šampion, Český šampion, Rumunský šampion, Klubový junior šampion MKSK, Slovenský šampion mladých, Český junior šampion, Slovenský šampion štěňat, 5x CACIB, 8x r. CACIB, 13x BOB, 7x BOS, 1x BIS II, 1x BIG II, 1x BIG V, 3x BOJ, 3x Junior BIS I, 1x JBIS III..... I tito pejsci mají veškeré předpoklady být tak úspěšní jako jejich tatínek. Jsou naočkovaní, načipovaní a pravidelně preventivně odčervovaní. V dospělosti je předpoklad bohatého osrstění, velkých uší a menšího vzrůstu. Kupní smlouva a bezplatný poradenský servis je samozřejmostí. Pejsci mají již nachystaný batůžek s krmením a výbavičkou a čeká jen na vás. Rodiče jsou na posledních fotografiích.
Typ: Prodám, Lokalita: Slavičín Ceska Republika
Meno, priezvisko: Zdeněk Šlahůnek
PapillonPapillonPapillon

Jorkšíří kluci

Cicavce / Psy
19/05/2019 18:28
Jorkšíří kluciJorkšírský teriér – štěňátka pohlaví PES, k odběru od 28.5. a od 18.6.19, s průkazem původu, čipovaná, očkovaná, zdravá, bez vady, radostně přátelské povahy. Samozřejmostí kupní smlouva, chovat. servis i start. krmení. Cena od 11000 Kč. Říčany u Prahy, tel. 603 576 826.
Typ: Prodám, Lokalita: Říčany Ceska Republika
Meno, priezvisko: Irena Hanušová
Jorkšíří kluci

Německý ovčák štěňata s PP

Cicavce / Psy
19/05/2019 13:35
Německý ovčák štěňata s PPChovat.stanice z Klemova dvora bere záznam na štěňata barva celočerná a tmavě vlkošedá- pejsky i fenky. K odběru po 14.6.2019 - budou natetována,očkovaná,odčervena.o.Indy od Tyrušky zk.BH,IPO1,IPO2 m.Heby z Klemova dvora zk.BH,ZZP,IPO-VO,ZVV1.Oba rodiče veškeré zdravotní testy negat.O/O. Śtěňátka plně socializovaná,odchovaná v rodině. Veškeré další informace zodpovíme na t.čísle 606 110 971
Typ: Prodám, Lokalita: Čejč Ceska Republika
Meno, priezvisko: Svatava Drdácká
Německý ovčák štěňata s PPNěmecký ovčák štěňata s PPNěmecký ovčák štěňata s PP

jorkšírský terier s pp.pejsek

Cicavce / Psy
18/05/2019 16:31
jorkšírský terier s pp.pejsekProdám pejska s pp. bude tmavý , stáří 7 měsíce,,hravý, mazlivý, přezubený, očkován, odčervován, tetovaný, učen na plenku i venčení venku, , oba rodiče k vidění, jen vážným zájemcům a do výborných podmínek.728763111

Cena: 10000Kč
Typ: Prodám, Lokalita: Bílence Ceska Republika
Meno, priezvisko: devi donevi