CSFauna.cz - inzercia psov, mačiek, koní a iných zvierat

Thajská kočka

Cicavce / Mačky
05/08/2020 18:17
Thajská kočkaProsím o pomoc! Dne 25. 7. 2020 se nám ztratila v obci Vědomice u Roudnice n. L. kastrovaná tříletá thajská kočička kávové barvy. Budeme vděčni za jakoukoli informaci. Nálezci finanční odměna!
Typ: Prodám, Lokalita: Vědomice Ceska Republika
Meno, priezvisko: Marta Beránková
Thajská kočka

Koata k odběru

Cicavce / Mačky
05/08/2020 07:17
Koata k odběruEvropská kočka domácí - koátka nar. 17.5.2020, mají 11 týdnů. Maminka je ještě kojí. Tato koátka jsou max. přítulná, našimi staršími dětmi vymazlená. Jsou zvyklé chodit na záchod, teď jsou už hlavně na zahradě. Jsou co 14 dní odčervována, krmena kvalitními granulemi a vařeným masem s vývarem a domácími vejci. Vyrůstala spolu se štěňaty, psů se tedy nebojí. Maminka je menší vel., je max. přítulná, a to i k návštěvám. Koatům nosí hraboše. Bíločerný je kocour, černá a rezavá kočičky. 500 Kč.
Typ: Prodám, Lokalita: Frýdek Místek Ceska Republika
Meno, priezvisko: lucie Górecká
Koata k odběruKoata k odběruKoata k odběru

Mainské princezny

Cicavce / Mačky
29/07/2020 08:20
Mainské princeznyMainská mývalí - CHS MCO Hedvábná naděje.cz.testovany chov. Konečně jsme se rozhodli ukázat světu naše dvě překrásné princezny Fionku a Felicitu Hedvábňácky.. Je jim 13 týdnů, jsou plně očk., vymazlene a připravené najít si svůj křišálový zámek. O: champion CR Heppy Heart Viktoria Pride.Cz, matka Rousee z Aleje. Cz, nádherná charakterní holka. Pokud jste se právě zamilovali do jedné nebo i do obou a myslite si, že u vás budou mít ráj na zemi, určitě nám napište? Obě princezny právě k odběru.
Typ: Prodám, Lokalita: Litoměřice Ceska Republika
Meno, priezvisko: Lenka Makrlikova
Mainské princeznyMainské princeznyMainské princezny

Evr. kočka dom. - dva kocourci

Cicavce / Mačky
27/07/2020 00:41
Evr. kočka dom. - dva kocourciEvropská kočka dom. - daruji do vlídného domova 2 krásné, milé kocourky 3,5 měsíce staré, černý a mourek a odhadem 1 rok starou kočičku, jejich maminku. Všichni jsou očkovaní, odčervení, prohlédnutí veterinářem, naučení na kočičí WC. Jsou zvyklí na děti a ostatní kočky. Mají veselou a zvídavou povahu, rádi se mazlí, jsou velmi kontaktní. Bohužel na místě , kde jsou, nemohou zůstat dlouho, doufáme proto, že pro ně najdeme nový domov. Spěchá. Najdeme?
Typ: Prodám, Lokalita: Beroun Ceska Republika
Meno, priezvisko: Libuše Brabcová
Evr. kočka dom. - dva kocourciEvr. kočka dom. - dva kocourciEvr. kočka dom. - dva kocourci

Britská koata s PP

Cicavce / Mačky
27/07/2020 00:23
Britská koata s PPBritská kočka - britské kocourky s PP. Jsou k odběru koncem srpna, budou naočkovaní, odčervení, naučeni na škrabadlo a WC, zvyklí na děti.
Typ: Prodám, Lokalita: Mladá Boleslav Ceska Republika
Meno, priezvisko: Maria Drebota
Britská koata s PPBritská koata s PPBritská koata s PP

Prodám perského kocourka,stříbrná cincila

Cicavce / Mačky
05/07/2020 20:01
Prodám pers.kocourka,barva stříbrná cincila stari1rok,nekastrovaný,milý,mazlivý čistotný,nikam neskáče a neleze.Pridam škrabadlo,WC prepravku.Duvod moje alergie.Cena5000kc
Typ: Prodám, Lokalita: Dvůr Králové nad Labem abem Ceska Republika
Meno, priezvisko: Lydie Jiranova Cerna

Mazlivá koátka k odběru

Cicavce / Mačky
01/07/2020 05:16
Mazlivá koátka k odběruEvropská kočka domácí - nabízíme mazlivá koátka zvyklá v bytě i venku. Mourovatá slečna a strakatí kluci se těší na nový domov.
Typ: Prodám, Lokalita: Černošice Ceska Republika
Meno, priezvisko: Eva Částková
Mazlivá koátka k odběruMazlivá koátka k odběru

Darujeme nalezenou kočičku

Cicavce / Mačky
30/06/2020 13:00
Darujeme nalezenou kočičkuDesetiměsíční, kastrovaná kočička je velmi milá, ale z počátku k cizím lidem opatrná. Pokud se něčeho lekne, rychle propadá panice a prchá, ale v klidu vleze člověku až na hlavu a užívá si hlazení. Tel.: 777214680
Typ: Prodám, Lokalita: České Budějovice Ceska Republika
Meno, priezvisko: animal rescue (http://www.animal-rescue.cz)
Darujeme nalezenou kočičku

Prodám krásné modré kočičí slečny bez PP- m.c.

Cicavce / Mačky
22/06/2020 17:12
Prodám krásné modré kočičí slečny bez PP- m.c.Jsme roztomilé kočičí holky, zdravé, odčervené, naočkované, trochu rozmazlené. Papáme superprémiové krmivo (granulky) zn. Brit nebo Taste of the Wild, jako pochoutku občas kapsičku nebo vařené masíčko. Jsme důsledně cepované svou mamkou chodit na kočičí WC. Jsme ještě malé, ještě hodně vyrosteme, ale už jsme připravené zakotvit v milující rodině u hodných páníčků, kteří nám pomohou překonat smutek z odloučení od mámy a budou s námi vlídně zacházet.
Typ: Prodám, Lokalita: Celá ČR Ceska Republika
Meno, priezvisko: A.R.P. A.R.P.
Prodám krásné modré kočičí slečny bez PP- m.c.Prodám krásné modré kočičí slečny bez PP- m.c.Prodám krásné modré kočičí slečny bez PP- m.c.

Britská koata hnědý mramor

Cicavce / Mačky
22/06/2020 16:37
Britská koata hnědý mramorBritská kočka - k rezervaci britská whiskas kotata 6.000 Kč nebo černý mramor 5.500 Kč. Kotátka budou řádně odčervena, naučena na kočičí wc, vyrůstají na kvalitní stravě, zvyklá i na granule. K odběru na konci července. Osobní návštěva vítána. Vice fotek pošlu na WhatsApp. 7.000 Kč.
Typ: Prodám, Lokalita: Chomutov Ceska Republika
Meno, priezvisko: Aleksandr Chvostenko
Britská koata hnědý mramorBritská koata hnědý mramorBritská koata hnědý mramor