CSFauna.cz - inzercia psov, mačiek, koní a iných zvierat

Bengálská kočka - kotě s PP

Cicavce / Mačky
26/12/2019 13:46
Bengálská kočka - kotě s PPChs Drap - zadá k rezervaci bengálské kocourky s PP. Odběr koťátek možný během únoru. Kocourci s námi vyrůstají v rodinném prostředí,jsou zvyklí na běžný ruch domácnosti a děti. Do nové rodiny budou odcházet kompletně naočkované, odčervené a čipované.Rodiče test. Fiv,Felv, PKD, HCM. Kdo hledá kamaráda pro nekonečné hry a mazlení,tak mě neváhejte kontaktovat. Po domluvě nezávazná návštěva vítáná. Cena u každého kocourka inviduální a domluva možná.
Typ: Prodám, Lokalita: Petrovice u Karviné Ceska Republika
Meno, priezvisko: Marta Kubánková (http://bengalska-kocka-chs.webnode.cz)
Bengálská kočka - kotě s PPBengálská kočka - kotě s PPBengálská kočka - kotě s PP

!!Britští medvídci s PP!!

Cicavce / Mačky
17/12/2019 21:31
!!Britští medvídci s PP!!Chovatelská stanice Hairy Bears zadá britská krátkosrstá koťátka. Kočičky v barvě modřeželvovinová a krémový bikolor. Kocourky v barvě krémový bikolor. Koťátka jsou k odběru od 7.2.2020 a budou plně naočkováni, odčerveni, vymazlení a socializovaní. Koťátka jsou z testovaného chovu a po výstavně úspěšných rodičích. Ke koťátkům bude kupní smlouva, očkovací průkaz, vzoreček papání a oblíbená hračka. Nezávazná návštěva vítána. Cena je s podmínkou kastrace.
Typ: Prodám, Lokalita: Týnec nad Labem Ceska Republika
Meno, priezvisko: Veronika, Hegnerová (http://cs-cz.facebook.com/chs.hairybears/)

Britská koťata s modrýma očima

Cicavce / Mačky
15/12/2019 16:57
Britská koťata s modrýma očimaBritská kočka - CHS Berengia nabízí k rezervaci 2 brítské kocourky a 1kočičku ve stříbrné barvě s krásnýma modrýma očima, narozené 11.10.2018. Možnost odběru kolem 18-20.prosince v Praze nebo na Moravě (Brno-Břeslav). Kotata s PP, budou očkováný podle věku, odčervený, očipováný a mít EU passy a naučeny na kočičí WC. Kotatka po výstavních úspešných rodičích, jsou velmi hravé a mazlivé a teší se na nový domov. 12.000 Kč.
Typ: Prodám, Lokalita: Praha 6 Ceska Republika
Meno, priezvisko: Tatjana Adamcova
Britská koťata s modrýma očimaBritská koťata s modrýma očima

Mladý britský kocour na prodej s PP

Cicavce / Mačky
09/12/2019 00:22
Mladý britský kocour na prodej s PPBritská kočka. Chovatelská stanice British Star (Karlovy Vary) nabízí k prodeji luxusního mladého britského kocourka v málopočetné barvě - Silver Shaded (BSH ns 11) s průkazem původu, narozen 3. 6. 2019. Kocourek plně naočkovaný, odčervený, naučený na kočičí WC, vymazlený a socializovaný s kupní smlouvou, průkazem původu a očkovacím průkazem. Osobní odběr ihned Karlovy Vary.
Typ: Prodám, Lokalita: Praha 1 Ceska Republika
Meno, priezvisko: Sergey Bocharov
Mladý britský kocour na prodej s PPMladý britský kocour na prodej s PPMladý britský kocour na prodej s PP

Darují kocoury

Cicavce / Mačky
07/12/2019 22:10
Darují kocouryKříženec - darují dva kastrované kocoury, bráchové chované doma. Učené na kočičí záchod, granule,velice přítulné, mazlivé. Stáří1rok. Do dobrých rukou. Lze i jednotlivě Z důvodu vypěstované alergie syna na kočičí srst. Spěchá.
Typ: Prodám, Lokalita: Frýdek Místek Ceska Republika
Meno, priezvisko: Kateřina Gociekova
Darují kocouryDarují kocoury

Bengálská kočka - kotě

Cicavce / Mačky
04/12/2019 21:49
ChS Drap nabízí k rezervaci bengálská kotátka s PP.Kotátka jsou zvyklá na běžný ruch domácnosti a děti. Odcházet budou kompletně naočkovaná, odčervená, čipovaná, kastrovaná a s kupní smlouvou. Nebojácná, hravá a mazlivá kotátka čekají na své mazlitele. Po telefon.domluvě návštěva vítáná.
Typ: Prodám, Lokalita: Petrovice u Karviné Ceska Republika
Meno, priezvisko: Marta (http://bengalska-kocka-chs.webnode.cz)

Mainská mývalí koťatka s PP

Cicavce / Mačky
03/12/2019 19:59
Mainská mývalí koťatka s PPUž jen poslední Mainská mývalí kočička Charlotte k okamžitému odběru, do chovu a na výstavy z chovatelské stanice Gentle Tiger*CZ s vynikající povahou a předpokladem mohutného vzrůstu, po velmi úspěšných předcích, rodiče dovoz Itálie. Kočička bude plně očkovaná s mikročipem, odčervená, čistotná s kupní smlouvou, chovatelským servisem a výbavičkou do začátku. HCM n/n. Testovaný chov. Více informací po 13 hodině na mobilu 602713737, e-mailem gentletiger@email.cz, anebo na webu a na Facebooku https://www.facebook.com/GentleTiger.CZ, kde najdete vždy aktuální foto.
Typ: Prodám, Lokalita: Havířov Ceska Republika
Meno, priezvisko: -TyGR-
Mainská mývalí koťatka s PPMainská mývalí koťatka s PPMainská mývalí koťatka s PP

Bengálská kočka s PP, Praha 2

Cicavce / Mačky
02/12/2019 21:48
Bengálská kočka s PP, Praha 2Bengálská kočka - ch. st. Bara´s Shanti, Praha 2, nabízí kočičky s PP z testovaného chovu. Máme různá zbarvení. Fotky aktuálních koťátek ráda pošlu přes whatsapp, dle konkrétních požadavků. Kočičky jdou do nového domova očkované a odčervené s kupní smlouvou a balíčkem do začátku. Kočičky žijí ve společenství, jsou socializované zvyklé na děti. Prodám skoro dospělého kocourka do chovu viz. foto, odběr ihned. Koťátka budou k odběru od nového roku 2020.
Typ: Prodám, Lokalita: Praha 2 Ceska Republika
Meno, priezvisko: Barbora Padevětová
Bengálská kočka s PP, Praha 2Bengálská kočka s PP, Praha 2

Darujeme nalezenou kočičku

Cicavce / Mačky
30/11/2019 09:02
Darujeme nalezenou kočičkuAsi 1,5 až 2 roky stará kastrovaná kočka, ve vztahu k člověku opatrná, bojácná. V klidném prostředí bez rušivých podnětů se nechá pohladit. V poslední době je vidět, že by se mazlit chtěla, ale stále sbírá odvahu. Tel.: 777214680
Typ: Prodám, Lokalita: České Budějovice Ceska Republika
Meno, priezvisko: animal rescue (http://www.animal-rescue.cz)

Umísťovací výstava koček v Praze Dubeč

Cicavce / Mačky
29/11/2019 15:09
Umísťovací výstava koček v Praze DubečUmisťovací výstava koček, která se koná v neděli 8. prosince od 13 do 18 hodin v prostorách Historického špejcharu v Praze Dubeč, v ulici U Dubečské tvrze 1667. Přímo z výstavy si budou moci návštěvníci odnést domů kočičku. Na nový domov zde bude čekat asi 40 kočiček a koťat bez domova. Všechny kočičky na výstavě jsou očkované a dospělé kočičky jsou kastrované. Součástí výstavy je předvánoční jarmark s rukodělnými výrobky a drobným zbožím. Akce se koná pod záštitou Animals projekt z.ú.. Přijďte.
Typ: Prodám, Lokalita: Praha 3 Ceska Republika
Meno, priezvisko: Dana Javůrková