CSFauna.cz - inzercia psov, mačiek, koní a iných zvierat

Pyrenejský horský pes - štěňata s PP

Cicavce / Psy
17/10/2019 18:16
Pyrenejský horský pes - štěňata s PPPyrenejský horský pes. CHS White Grey Azabell přijímá rezervace na štěstí - štěňátka pyrenejského horského psa s PP, narozená 19.9.2019, odběr druhá polovina listopadu. Pořiďte si parťáka do nepohody! Štěnda budou vymazlená, socializovaná, s výbavičkou do začátku a chovatelským servisem. Vhodná k dětem, na výstavy, chov, na farmu k dalším zvířatům (ovce, kozy, ..), jako domácí mazel. Je to skvělý hlídač.
Typ: Prodám, Lokalita: Znojmo Ceska Republika
Meno, priezvisko: Zuzana Gargelová
Pyrenejský horský pes - štěňata s PPPyrenejský horský pes - štěňata s PPPyrenejský horský pes - štěňata s PP

Prodáme štěňata něm.ovčáka z průk.původu

Cicavce / Psy
17/10/2019 09:01
Prodáme štěňata něm.ovčáka z průk.původuNěm. ovčák Chovatelská stanice německých ovčáků s dlouholetou tradicí prodá štěňata po kvalitních rodičích z průkazem původu, vhodná na výcvik, výstavy, sport nebo jako kamarády do rodiny. Štěňata jsou typu Rex, černá se znaky jsou tetovaná, čipovaná, očkovaná a pravidelně odčervovaná. Budou opatřena kupní smlouvou, chovatelským balíčkem a spoustou užitečných rad. Více se o nás a našich psech dozvíte na stránkách www. Odběr je možný ihned nebo po domluvě.
Typ: Prodám, Lokalita: Praha Ceska Republika
Meno, priezvisko: Jiří Kasal (http://www.zesumavskestraze.cz)
Prodáme štěňata něm.ovčáka z průk.původuProdáme štěňata něm.ovčáka z průk.původuProdáme štěňata něm.ovčáka z průk.původu

Britská koťatka s PP - kočičky

Cicavce / Mačky
16/10/2019 11:20
Britská  koťatka s PP - kočičkyBritská kočka, ihned k odběru, zlatá a stříbrná koťatka s PP. Vymazlené, hravé, zdravé a milé. Očkovaná a odčervená. Cena 7.500 Kč.
Typ: Prodám, Lokalita: Praha 3 Ceska Republika
Meno, priezvisko: Oksana Anton
Britská  koťatka s PP - kočičkyBritská  koťatka s PP - kočičkyBritská  koťatka s PP - kočičky

Štěňátka labradora s PP

Cicavce / Psy
16/10/2019 11:18
Štěňátka labradora s PPLabradorský retriever. CHS Poklad z Čertoryje nabízí k rezervaci černá štěňátka fenečky i pejsky a smetanového pejska labradora s PP. Oba rodiče mají kyčle i lokty negativní, genetické testy na EIC, HNPK, CNM, prcd/PRA. Datum narození 2.10.2019, odběr koncem listopadu. Mají předp. výborného zdraví , kvalitní exteriér a typickou labradoří povahu, pro kterou jsou tak oblíbeni. Budou čipovaná s vystaveným petpasem, PP a kupní smlouvou.
Typ: Prodám, Lokalita: Kněždub Ceska Republika
Meno, priezvisko: Věra Daňková
Štěňátka labradora s PPŠtěňátka labradora s PPŠtěňátka labradora s PP

Mainská mývalí kočička

Cicavce / Mačky
16/10/2019 06:23
Mainská mývalí kočičkaUž jen poslední Mainská mývalí kočička Charlotte k okamžitému odběru, do chovu a na výstavy z chovatelské stanice Gentle Tiger*CZ s vynikající povahou a předpokladem mohutného vzrůstu, po velmi úspěšných předcích, rodiče dovoz Itálie. Kočička bude plně očkovaná s mikročipem, odčervená, čistotná s kupní smlouvou, chovatelským servisem a výbavičkou do začátku. HCM n/n. Testovaný chov. Více informací po 13 hodině na mobilu 602713737, e-mailem gentletiger@email.cz, anebo na webu a na Facebooku https://www.facebook.com/GentleTiger.CZ, kde najdete vždy aktuální foto.
Typ: Prodám, Lokalita: Havířov Ceska Republika
Meno, priezvisko: Zdeněk TyGR (http://www.gentletiger.wz.cz/)
Mainská mývalí kočičkaMainská mývalí kočičkaMainská mývalí kočička

britský kocourek

Cicavce / Mačky
15/10/2019 21:16
britský kocourekProdám britského mladého několikaměsíčního kocourka v stříbrně mramor barvě-wiskas,čistokrev.,očkovaný.velmi hravý
Typ: Prodám, Lokalita: Praha Ceska Republika
Meno, priezvisko: Anna Nová

Dobrman štěňata z CHS Halit Paša s PP prodám

Cicavce / Psy
15/10/2019 17:15
Dobrman štěňata z CHS Halit Paša s PP prodámŠtěňátka dobrmanů s rodokmenem z chovatelské stanice Halit Paša prodám. Rodiče mají negativní zdravotní testy. Štěňátka jsou černí a hnědí pejskové a fenečky s pálením. Mají velmi hezký exteriér. Štěňata jsou socializovaná, zvyklá na ostatní psy, kočky, lidi, děti, kompletně očkovaná, odčervená a čipovaná. Mají základní hygienické návyky a jsou zvyklá na pestrou stravu. Štěňátka jsou vychována v domě se stálým přístupem na zahradu. Chovatelská stanice Halit Paša má dlouholeté zkušenosti s chovem dobrmanů, štěňátka jsou při vyrovnané povaze zároveň temperamentní. Malí vymazlení dobrmánci jsou vhodní do rodiny jako domácí kamarádi, ale hlavně k jakémukoliv sportovnímu vyžití. Chovatelský servis je u nás samozřejmostí. Jsme připraveni kdykoliv pomoci a poradit. FOTO 5. 9. 2019. Cena za štěně je dohodou. halitpasa@seznam.cz.
Kontaktujte nás nejlépe telefonicky na číslo: 608209292
Typ: Prodám, Lokalita: Hradištko 102 Ceska Republika
Meno, priezvisko: Jana Čechová (https://cz.pinterest.com/halitpasajanacechova/)
Dobrman štěňata z CHS Halit Paša s PP prodámDobrman štěňata z CHS Halit Paša s PP prodámDobrman štěňata z CHS Halit Paša s PP prodám

!!Britští medvídci s PP!!

Cicavce / Mačky
15/10/2019 16:02
!!Britští medvídci s PP!!Chovatelská stanice Hairy Bears zadá britské krátkosrsté kocourky v barvě krémové a krémový bikolor. Mezi kocourky lze najít mazlíčka jak temperamentního, tak klidnější povahy. Kocourci jsou již k odběru, budou plně naočkováni, odčerveni, vymazlení a socializovaní. Kocourci jsou z testovaného chovu a po výstavně úspěšných rodičích. Ke kocourkům bude kupní smlouva, očkovací průkaz, vzoreček papání a oblíbená hračka. Nezávazná návštěva vítána. Cena na mazlíka s podmínkou kastrace je 5000kč.
Typ: Prodám, Lokalita: Týnec nad Labem Ceska Republika
Meno, priezvisko: Veronika, Hegnerová (http://cs-cz.facebook.com/chs.hairybears/)
!!Britští medvídci s PP!!!!Britští medvídci s PP!!

Americký bezsrsty teriér AHT

Cicavce / Psy
15/10/2019 13:41
Americký bezsrsty teriér AHTPlánujete si pořídit štěňátko amíčka? V předvánočním čase budou k dispozici naše slečny narozené 12.9.2019 (k odběru budou od 8.11.2019) holčičky jsou ve zbarvení black and tan -white a white black sign a mají se k světu. Rodiče mají všechny zdravotní testy. To jest PLL N/N, Ptelu 0/0, a otec DM N/N. Výška rodičů 36cm otec, matka 32cm. Štěňátka jsou odchovaná v rodinném kruhu s postupnou socializací. PP, smlouva, záruka a startovací balíček je u nás standardní, stejně tak i hlídání pejska při Vaší dovolené. Provozujeme oficiální hotel pro psy. V případě zájmu nás kontaktujte na tel.č. +420606547058, nebo na e-mailu: danajoo72@seznam.cz Rádi zodpovíme Vaše dotazy. Nezávazná návštěva od 14 dne narození je samozřejmostí. A co na závěr? Přejeme si pro naše holčičky najít ten nejlepší domov a milující páníčky. Na oplátku Vám tento malý psí zázrak vrátí vroucnou láskou a žertíky. A POZOR! NIKDE NENÍ CHLOUPEK!!
Typ: Prodám, Lokalita: Hora Svatého Šebestiána Ceska Republika
Meno, priezvisko: Dana Joo
Americký bezsrsty teriér AHTAmerický bezsrsty teriér AHTAmerický bezsrsty teriér AHT

Maltézský psík na prodej

Cicavce / Psy
15/10/2019 09:24
Maltézský psík na prodejProdám nádherné maltézáčky narozené 8.8.2019 po výborných rodičích. Štěňátka jsou zdravá, čilá, učenlivá a velice roztomilá. Jsou naučena na psí toaletu a od 20.10. budou připraveni odejít do nových domovů. Častější návštěvy budoucích rodičů - majitelů jsou vítány. Naše štěňátka jsou vychována v domácím prostředí s velkou každodenní péčí v domě se zahrádkou v Horoměřicích u Prahy. Slyší na své jméno a mají základní výchovu. Na cestu do nového domova každé z našich štěňátek dostane vlastní výbavičku, granulky, pamlsky a dečku s vůní domova.
Typ: Prodám, Lokalita: Horoměřice Ceska Republika
Meno, priezvisko: Mirka Notheis
Maltézský psík na prodejMaltézský psík na prodejMaltézský psík na prodej